Netradiční benefity v netradiční diskusi

8.9.2022 jsme pokračovali v našich diskusních akcích spojených s inspirací - tentokrát jsme pozvali hosty k prezentaci jejich produktů ve vazbě na netradiční benefity.
Netradiční benefity

Hosty jsme vybrali podle témat, která považujeme za stále netradiční benefity a hlavně také s ohledem na fakt, že prezentované firmy Advanto, HM Gastro a uLékaře.cz pracují v souladu s naším zaměřením na firemní kulturu a svobodné firmy. Přizvali jsme také Ilona Johnová Koukalová, aby účastníky informovala o možnostech podpory pro témata související s jinými netradičními benefity. A co jsem si odnesl já?


1. uLékaře.cz Martin Pospíšil

Pokud se podaří zvýšit časování a kvalitu preventivních prohlídek, pak nutně dojde k redukci absencí v pracovním životě. Podpora při plánování prevence je (a bude) pro hodně zaměstnanců výhodou na trhu, kde je nedostatek lékařů (a bude větší)


2. HM Gastro, Karel Kase a Kamila Slabá

Vytrvalost při nabídce kvalitní “závodní” stravy přináší ovoce. Firmy přispívají 100% ceny jídla v téměř všech zákaznických provozech. Aplikace na nutriční hodnoty při stravování v práci může pomoci jak při preventivních prohlídkách :-), tak povzbudí ke zdravému stravování


3. Advanto Michal Nevrkla


Zálohy kdykoliv jako aplikace i jako téma pomáhají i s naplněním mimořádných směn (a pozor – na základě dobrovolného přihlášení – skvělá synergie v aplikaci) Nováčci (často lidé, kteří vážně nemají peníze nazbyt) mohou už druhý den (dle parametrů zaměstnavatele) čerpat svou mzdu.


4. Martin Kuržeja

Záloha kdykoliv funguje a má smysl, má i svá (překonatelná) úskalí. Netradiční benefity – fyzioterapeut pro dělníky (“super že máme benefit, který TH nemají”), půjčování nářadí či střešních boxů, příspěvek na vzdělávání v soukromých zájmech (viz Google inspirace)

5. Ilona Johnová Koukalová

Diverzita není jen muž a žena – podpora je připravena i pro práci s talenty či školami. Sdílená místa nejsou jen částečné úvazky, ale může se jednat i o sebeplánování skupiny lidí na směny (kdo zná Ricardo Semlera, ví, že to je samořízení a je to skvělé, že stát podporuje i tento systém plánování směn).

Závěrem

Díky všem účastníkům LIAS Vintířov, lehký stavební materiál k.s.DIOSS NÝŘANY a.s.Jaeger Modulbau GmbH + Co KGKokiska s.r.o.Up Česká republikaMoser GlassworksToyoda Gosei Czech, s.r.o.ept GmbH za diskusi, účast, ochotu přemýšlet a zkoušet.

další minulé akce

Konference 2.Kariéra v Karlových Varech

Ve středu 29. února 2024 se krajská knihovna v Karlových Varech proměnila v epicentrum inspirace a nových perspektiv pro zaměstnance i zaměstnavatele. Konference s názvem “2. kariéra: Najděte skrytý potenciál u svých stávajících zaměstnanců” přilákala široké spektrum účastníků, od HR profesionálů a vedoucích pracovníků organizací až po zástupce škol, úřadů a podniků. Hlavním cílem akce bylo nabídnout návody, jak čelit změnám na pracovním trhu, a poskytnout přehled o tom, jak stát podporuje individuální i skupinové rekvalifikace zaměstnanců.

Bez bolesti není růstu

Bez bolesti není růstu, aneb nadčasové principy leadershipu a zákonitosti udržitelného růstu, které se vyplatí respektovat

Na konci dubna letošního roku se v Praze uskutečnila jedinečná a inspirativní konference “Bez bolesti není růstu,” která přinesla hluboký vhled do světa leadershipu, udržitelného růstu a vize pro budoucnost. Tato akce, kterou pořádala společnost FranklinCovey ve spolupráci se společností Leadership Synergy Community, zastřešila řadu významných přednášek a diskuzí, které osvětlily klíčové aspekty úspěchu v moderním podnikání.

Víc toho už není