Bez bolesti není růstu, aneb nadčasové principy leadershipu a zákonitosti udržitelného růstu, které se vyplatí respektovat

Na konci dubna letošního roku se v Praze uskutečnila jedinečná a inspirativní konference "Bez bolesti není růstu," která přinesla hluboký vhled do světa leadershipu, udržitelného růstu a vize pro budoucnost. Tato akce, kterou pořádala společnost FranklinCovey ve spolupráci se společností Leadership Synergy Community, zastřešila řadu významných přednášek a diskuzí, které osvětlily klíčové aspekty úspěchu v moderním podnikání.
Bez bolesti není růstu

Keynote Speaker: Prof. Mgr. Miroslav Bárta, PhD. – “Sedm zákonů vývoje civilizací a udržitelnost růstu”

Hlavním řečníkem konference byl Prof. Mgr. Miroslav Bárta, PhD., významný egyptolog a archeolog, který svým působivým projevem představil “Sedm zákonů vývoje civilizací a udržitelnost růstu.” Jeho příspěvek nás provedl tisíciletími lidské historie a ukázal, jak tyto zákony lze aplikovat na současný svět organizací a firem. Prof. Bárta zdůraznil význam vize a společných hodnot pro dosažení dlouhodobého úspěchu. Tím, že nás přivedl k přemýšlení o neekonomických aspektech růstu, jako je adaptabilita a lidský faktor, Prof. Bárta ukázal, že udržitelný růst spočívá v širším kontextu než jen ve finančních ukazatelích.

Monika Truchlíková – “Bez bolesti není růstů aneb udržitelný, digitální a agile provoz v bance”

Monika Truchlíková z Komerční banky přinesla cenný pohled na to, jak banky musí zůstat v digitálním věku udržitelné a agilní. Její prezentace nám ukázala, že udržitelný růst vyžaduje nejen efektivní využití technologie, ale také schopnost rychle reagovat na měnící se prostředí.

Arnošt Petráček – “Bez tvrdohlavosti, dřiny a skvělého týmu se k cíli nedoplavat”

Paralympionik Arnošt Petráček nás inspiroval svými osobními zkušenostmi a úspěchy ve sportu. Jeho příběh o odhodlání, tvrdé práci a vedení týmu nás učil, že bez týmové spolupráce a odhodlání se nedosáhne vrcholu.

Roman Senecký – “Růst a rozvoj ve společnosti Mondi Štětí”

Roman Senecký, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Mondi Štětí a.s., sdílel své zkušenosti z oblasti podnikání a růstu společnosti. Jeho příběh o zvýšení produktivity, získání světových ocenění a pozitivního zaměstnaneckého prostředí ukázal, že udržitelný růst je možný i ve výrobním sektoru.

Olga Kupec – “Symfonii nelze zahrát na píšťalu. Potřebujete orchestr.”

Olga Kupec, majitelka společnosti Abydos, představila svůj nekonvenční přístup k podnikání. Její úspěšný příběh a schopnost rozvíjet firmu s vášní a odhodláním byly inspirací pro všechny účastníky konference.

Radek Šefčík – “Bolest a klíčová rozhodnutí, psychosomatická souvislost a její následky”

Profesionální peak performance kouč Radek Šefčík se zaměřil na psychosomatické souvislosti v rozhodování a dosažení výjimečnosti. Jeho příspěvek nám ukázal, že klíčovým faktorem pro úspěch je i duševní příprava a rovnováha.

Tomáš Kopecký – “Růst a pády FranklinCovey”

Majitel a CEO společnosti FC CZECH, Tomáš Kopecký, sdílel své zkušenosti s budováním agilních organizací a změnou firemní kultury. Jeho příběh nás učil, že i tradiční organizace mohou dosáhnout růstu a úspěchu, pokud jsou ochotny přijmout změnu.

Konference nabídla nejen inspiraci od špičkových řečníků, ale také bohatý program s panelovými diskuzemi a tematickými workshopy. Účastníci získali praktické tipy a poznatky, které jim pomohou aplikovat principy udržitelného růstu do svého podnikání.

Závěrem konference bylo zřejmé, že udržitelný růst vyžaduje vizi, týmovou spolupráci, adaptabilitu a lidský faktor. Inspirace a poznatky z této akce budou jistě sloužit jako cenný průvodce pro všechny účastníky v jejich podnikatelských a osobních cestách.

Tato událost byla skvělou příležitostí pro sdílení znalostí a pro další růst a rozvoj všech účastníků.

další minulé akce

Konference 2.Kariéra v Karlových Varech

Ve středu 29. února 2024 se krajská knihovna v Karlových Varech proměnila v epicentrum inspirace a nových perspektiv pro zaměstnance i zaměstnavatele. Konference s názvem “2. kariéra: Najděte skrytý potenciál u svých stávajících zaměstnanců” přilákala široké spektrum účastníků, od HR profesionálů a vedoucích pracovníků organizací až po zástupce škol, úřadů a podniků. Hlavním cílem akce bylo nabídnout návody, jak čelit změnám na pracovním trhu, a poskytnout přehled o tom, jak stát podporuje individuální i skupinové rekvalifikace zaměstnanců.

Netradiční benefity

Netradiční benefity v netradiční diskusi

8.9.2022 jsme pokračovali v našich diskusních akcích spojených s inspirací – tentokrát jsme pozvali hosty k prezentaci jejich produktů ve vazbě na netradiční benefity.

Víc toho už není