INSPIRATIVNÍ KONFERENCE

2.kariéra

Najděte skrytý potenciál u svých stávajících zaměstnanců

29.2.2024, od 9:15 hod.

Krajská knihovna, Karlovy Vary.

PROČ PŘIJÍT

o konferenci

 • Získáte návod, jak čelit změnám na pracovním trhu
 • Dozvíte se, jak stát pomáhá firmám při individuálních skupinových rekvalifikacích zaměstnanců
 • Uslyšíte, že ke změně práce existují i jiné cesty, než jen podat výpověď
NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

zajímaví mluvčí

PRODEJ VSTUPENEK

ceník

 • Firemní účastník: 2.700 , bez DPH
 • Fyzická osoba: 1.000 Kč, s DPH
 • V ceně jedné vstupenky je vstup pro 1 osobu, občerstvení během konference a oběd formou rautu
 • Dress Code: Smart cassual
 • Počet míst je limitován. Zajistěte si svou vstupenku včas
 • Prodejce: Leadership Synergy Community, IČ: 07308671
KOHO USLYŠÍTE

mluvčí konference

Ervín Dombrovský

TOMÁŠ ERVÍN DOMBROVSKÝ, ALMA CAREER CZECHIA

 • Pracovní trh a Region Severozápad v číslech
 • Praktické zkušenosti z druhé kariéry

BIOGRAFIE

Analytik pracovního trhu ve společnosti Alma Career Czechia a člen týmu externích poradců ministra práce a sociálních věcí České republiky.

Prostřednictvím výzkumů a datových zdrojů analyzuje hlavní jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a pracovního trhu. Získané závěry a doporučení ke zlepšení spolupráce a pracovního prostředí pravidelně přednáší vedoucím pracovníkům organizací i HR profesionálům.

Rovněž se angažuje v dobrovolnických a veřejně prospěšných aktivitách, které přesahují rámec běžného podnikání. Společnost Alma Career Czechia vyvíjí online služby v oblasti vzdělávání a hledání práce, včetně platforem jako jsou: jobs.cz, prace.cz, seduo.cz, atmoskop.cz i další portály a mobilní aplikace.

Tomáš Hisem

TOMÁŠ HISEM, PROGRAMÁTOR

 • Jak daleká je cesta „z dolu“ až ke klávesnici?

BIOGRAFIE

Tomáš snil o kariéře vojáka a chtěl studovat na vojenské střední škole. Politické překážky mu v tom však bránily. Tak se rozhodl,  že bude studovat farmacii nebo stomatologii na Fakultě vojenského zdravotnictví v Hradci Králové.

Osud s ním měl ale jiné plány. Ve 4.ročníku studia se mu narodila dcera, a rodina jeho manželky nechtěla mít v rodině vojáka. Tomáš se tedy musel přizpůsobit a změnit svou kariéru. Odešel pracovat do dolů OKD, kde pak strávil následujících 20 let svého života.

Jenže „jeho“ důl Paskov uzavřeli a Tomáš čelil další životní výzvě. Musel se rozhodnout, co dál. A přišla nečekaná příležitost – nabídka rekvalifikovat se na programátora v rámci projektu: LMC Razíme cestu. Přestože se to zdálo šílené, Tomáš se rozhodl nabídku přijmout a vstoupit do světa programování. 

Dnes se živí jako programátor prostředí C#, .Net, ASP.Net, Server SQl, Angular, TypeScript, JavaScript, XSLT, PHP, Symfony ve společnosti Huramobil.

Tomáš chce svým příběhem inspirovat každého, kdo stojí před změnou své kariéry nebo čelí obtížnému rozhodnutí. Jeho příběh ukazuje, že i když nemáte vše pod kontrolou a život vám přinese nečekané situace, stále můžete najít novou cestu a uspět.

Jan Kubíček

JAN KUBÍČEK, KARLOVY VARY

 • Jak se připravují sportovci na svůj nový život?

BIOGRAFIE

Jan Kubíček, rodák z karlovarského kraje, je jedním z průkopníků XTerra triatlonu v České republice. Je mnohonásobným mistrem ČR, dlouholetým reprezentantem ČR, úspěšným účastníkem světových a evropských sérií. Mezi jeho největší úspěchy patří: 2X bronz z ME terénního triatlonu, 9.místo na MS Xterra Triatlonu na Havaji. Dnes žije svou druhou kariéru, kterou si postupně vybral a věnuje se rodině, dětem, ale stále i svému sportu.

Markéta Macháčková

MARKÉTA MACHÁČKOVÁ, L’ANTIDOTE​

 • Jak moc snadné je se (ne)bát a jak se  neztratit a to nejlépe ani sám v sobě. Jak sám v sebe uvěřit a věřit, i když počet věřících je “jeden” – a to jste Vy

BIOGRAFIE

„Žena, která dokazuje, že lze skloubit různé záliby a vášně a že se není třeba bát zásadních změn.

„Není lehké přeskočit do jiné profese, do jiné role. Není lehké se jít učit znovu něco jiného, ani stát se majitelem a podnikatelem. Ale, když je vůle, vášeň a veselá mysl, jde dokázat vážně hodně.“

Anna Brabcová

ANNA BRABCOVÁ, MPSV​

 • Politika MPSV v oblasti individuální a firemní podpory v oblasti reskillingu a upskillingu

BIOGRAFIE

Anna Brabcová je ředitelkou odboru integrace trhu práce sekce zaměstnanosti na Ministerstvu práce a sociálních věcí. V minulosti působila především v nevládním sektoru, zejména v oblasti migrace a lidských práv. Byla ředitelkou Konsorcia nevládních organizací pracujících s migranty, dříve působila v Amnesty International. Působila také v kanceláři OSN v Praze či v oblasti evropských fondů. Dlouhodobě se zabývá problematikou diskriminace a rovných práv, integrací znevýhodněných skupin, dalším vzděláváním a integrací na trh práce. Vystudovala Mezinárodní studia a Veřejnou a sociální politiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.

V rámci vedení odboru integrace na trh práce je jedním z hlavních agend právě téma dalšího vzdělávání a jeho slaďování s potřebami trhu práce. Do této oblasti spadají oblasti rekvalifikací, kurzů dalšího vzdělávání, odborný dohled nad projekty Úřadu práce v oblasti firemního zaměstnávání, ale také strategie zaměstnanosti, analýza přeměny pracovního trhu v oblasti uhlíkově neutrální ekonomiky, jeho transformace v důsledku nástupu digitalizace, umělé inteligence a průmyslu 4.0.

Markéta Rybárová

MARKÉTA RYBÁROVÁ. CETIN

 • Jaké to bylo, když jsme doma oba provedli profesní veletoč a jak je důležitá podpora do toho druhého.

BIOGRAFIE

Markéta Rybárová je zkušená a odborná Scrum Masterka se specializací na řízení agilního vývoje v oboru telekomunikací. Má rozsáhlé znalosti a praxi v oblasti agilního řízení projektů s důrazem na delivery. 

Navzdory svému aktuálnímu působení je vystudovanou zdravotní sestrou, přičemž této oblasti se věnovala několik let než přešla do telekomunikací, kde prošla řadou pozic v oblasti zákaznického centra.

Nyní je jejím cílem pomáhat týmům překonávat překážky a dosahovat nejlepších možných výsledků.

Jan Rybár

JAN RYBÁR

 • Jaké to bylo, když jsme doma oba provedli profesní veletoč a jak je důležitá podpora od toho druhého.

BIOGRAFIE

Jan Rybár byl ještě do nedávna vedoucím odboru pátrání a členem Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování. 

Díky svým schopnostem i svému odhodlání si vydobyl respekt a svou praxí v mnoha útvarech Policie získal bohaté zkušenosti s vyšetřováním různých druhů trestné činnosti.

V současné době se věnuje novým výzvám mimo státní sféru a své dovednosti a analytické schopnosti využívá jako procesní analytik u zákazníků v mnoha různých oborech podnikání.

KOUPIT VSTUPENKU

registrace účastníka

Ceny vstupenek:

 • Fyzická osoba: 1.000 Kč, cena je včetně DPH
 • Firemní účastník: 2.700 Kč, bez DPH
HLAVNÍ ORGANIZÁTOR A GARANT KONFERENCE
L5_Bile

Leadership Synergy Community s.r.o. 

Komplexní služby pro transformaci firemního myšlení pro nové výzvy.

Zaměřujeme se na dlouhodobou spolupráci opřenou o výsledky v různých specializacích. Rozvíjíme vaše zaměstnance, zvyšujeme efektivitu procesů a výkonnost firmy.

KDO NÁM POMÁHÁ

partneři

MÍSTO KONÁNÍ

kde to bude

 • Krajská knihovna
 • Závodní 378/84, Karlovy Vary
 • Parkování na přilehlém parkovišti.
 • MHD: Autobus linka číslo 1.
PRŮVODCI KONFERENCÍ

moderátoři

Lumír

LUMÍR ŠARMAN

Monika

MONIKA GONDÁŠOVÁ

Gerhard

GERHARD KNOP

Registrace účastníka

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spam-u. Hezký den vám přeje organizační tým akce.